tło strony

Wynajem autokarów i autobusów z Zakopanego

Jeśli planujesz całodzienną wycieczkę do jednego z przepięknych zakątków Małopolski, możesz wynająć autokar lub skorzystać z atrakcyjnej oferty wynajmu busów. Wynajem autokarów tradycyjnych jest kosztowny i nie opłaca się w przypadku podróży mniejszej ilości osób. Jeśli potrzebujesz atrakcyjnego cenowo transportu dla 1-20 osób, wybierz najlepszą alternatywę dla autokaru, jakim jest bus.

Komfortowa podróż

Lubisz podróżować wygodnie? Każdy lubi! Zadbaliśmy o to, by nasze nowoczesne busy spełniały potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Standardem w naszych busach jest klimatyzacja, bez której trudno wyobrazić sobie podróżowanie latem. Oprócz tego busy wyposażone są w wygodne fotele, przestronny bagażnik oraz system ABS. Dysponujemy pięcioma busami: dla 1-4 osób, 1-6 osób, 1-8 osób, 8-17 osób oraz 9-20 osób.

Dokąd możemy cię zabrać autokarem?

Planujesz całodzienną wycieczkę i bierzesz pod uwagę wynajem autokarów lub autobusów? Zakopane to miasto, wokół którego wykonujemy najwięcej kursów, jednak oferujemy również jednodniowe wycieczki do Krakowa, Oświęcimia, Wieliczki, Szczawnicy oraz na Słowację. Dowozimy do miejsc z największymi atrakcjami turystycznymi, takimi jak spływ Dunajcem (Szczawnica) czy Aquapark Tatralandia (Słowacja). Cena całodniowego wyjazdu obejmuje przejazd, postój oraz powrót i wynosi kilkaset złotych w zależności od celu. Wybierając się na całodzienną wycieczkę w kilkanaście osób, koszt wynajmu na osobę może wynieść jedynie 25 złotych!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem na wynajem autokarów lub ustaleniem dokładnej kwoty przejazdu wspólnie z naszym doradcą.

u nas zapłacisz kartą

masz pytanie? Zadzwoń.

Dane firmowe:


F.H.U "APIS" mgr Marcin Pitoń
Adres: Pardałówka 9, 34-500 Zakopane

Telefon:+48 796 803 803, +48 608 307 913

E-mail: zakopanetaxibus@op.pl

NIP FIRMY: 7361678922