tło strony

Taxi Murzasichle

Zatrzymałeś się z grupą znajomych w Murzasichlu i szukasz komfortowego przejazdu do Zakopanego? Niezależnie od tego, czy podróżujecie w kilka, czy kilkanaście osób, Taxi Murzasichle dowiezie was bezpiecznie do celu – bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia. Zajmujemy się przewozem 1-20 osób na terenie Murzasichla i okolic.

Nowoczesne i komfortowe busy

Dysponujemy nowoczesnymi busami przystosowanymi do przewozu osób:

Wszystkie busy są klimatyzowane, wyposażone w wygodne fotele i niezbędne systemy bezpieczeństwa. W podróż zabierze was nasz doświadczony kierowca, który zna tereny Podhala jak własną kieszeń i chętnie dzieli się z przyjezdnymi tutejszymi ciekawostkami i dowcipami.

Dokąd możemy cię zawieźć?

Dowieziemy cię w dowolne miejsce znajdujące się na terenie województwa małopolskiego. Murzasichle taxi przywiezie cię do hotelu z lotniska w Krakowie, Popradzie, Katowicach lub Warszawie, a także na basen termalny, stację narciarską, szlak górski czy do Centrum Krupówki. Oferujemy również wycieczki jednodniowe do Krakowa, Wieliczki, Oświęcimia, na Słowację oraz na spływ Dunajcem. Obsługujemy również imprezy okolicznościowe, takie jak wesela, chrzciny, konferencje, komunie czy bankiety. Z nami nie musisz przepłacać, decydując się na samodzielne wynajęcie samochodu. Wynajmując Taxi Murzasichle w kilka osób, nie płacicie za osobę, lecz za busa.

u nas zapłacisz kartą

masz pytanie? Zadzwoń.

Dane firmowe:


F.H.U "APIS" mgr Marcin Pitoń
Adres: Pardałówka 9, 34-500 Zakopane

Telefon:+48 796 803 803, +48 608 307 913

E-mail: zakopanetaxibus@op.pl

NIP FIRMY: 7361678922