tło strony

Taxi Kościelisko

Wybrałeś się na urlop w góry i zatrzymałeś w Kościelisku. Jednak z pewnością zamierzasz również zwiedzić Zakopane i okoliczne miejscowości oraz skorzystać z wielu atrakcji turystycznych, jakie zapewnia nasz malowniczy region. Jeśli nie dysponujesz własnym samochodem, najlepszym rozwiązaniem będzie Taxi Kościelisko, które przetransportuje ciebie i osoby towarzyszące do dowolnego miejsca w Małopolsce oraz na Słowacji.

Oferta dla turystów

Z taxi dojedziesz szybko i tanio w dowolne miejsce znajdujące się w Małopolsce i na Słowacji. Dowozimy do Krakowa, Oświęcimia, Wieliczki, Zakopanego oraz Szczawnicy, gdzie możesz zobaczyć liczne zabytki (Kraków), udać się do Kopalni Soli (Wieliczka) lub na spływ Dunajcem (Szczawnica), a także zwiedzić Muzeum Auschwitz-Birkenau (Oświęcim) czy spędzić aktywnie dzień na szlaku górskim (Zakopane) lub w aquaparku (Słowacja). Organizujemy całodniowe pobyty w wyżej wymienionych miejscach, zapewniamy transfer do hotelu z lotniska w Krakowie, Warszawie, Popradzie i Katowicach, a także dowozimy do miejscowości znajdujących się w okolicy Zakopanego.

Oferta dla mieszkańców Kościeliska

Taxi Kościelisko swoje usługi oferuje zarówno turystom, jak i mieszkańcom Kościeliska. Dysponujemy pięcioma nowoczesnymi busami dla 1-4 osób, 1-6 osób, 1-8 osób, 8-17 osób oraz 9-20 osób. Z nami dojedziesz tanio i wygodnie na chrzciny, wesele, komunię, konferencję, bankiet i inną imprezę okolicznościową. Dowieziemy cię bezpiecznie na imprezę, a po jej zakończeniu wrócisz z nami pod wskazany adres.

u nas zapłacisz kartą

masz pytanie? Zadzwoń.

Dane firmowe:


F.H.U "APIS" mgr Marcin Pitoń
Adres: Pardałówka 9, 34-500 Zakopane

Telefon:+48 796 803 803, +48 608 307 913

E-mail: zakopanetaxibus@op.pl

NIP FIRMY: 7361678922