tło strony

Wynajem autokarów

Jeśli planujesz całodzienną wycieczkę do jednego z przepięknych zakątków Małopolski, możesz wynająć autokar lub skorzystać z atrakcyjnej oferty wynajmu busów. Wynajem autokarów tradycyjnych jest kosztowny i nie opłaca się w przypadku podróży mniejszej ilości osób. Jeśli potrzebujesz atrakcyjnego cenowo transportu dla 1-20 osób, wybierz najlepszą alternatywę dla autokaru, jakim jest bus.

Komfortowa podróż

Lubisz podróżować wygodnie? Każdy lubi! Zadbaliśmy o to, by nasze nowoczesne busy spełniały potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Standardem w naszych busach jest klimatyzacja, bez której trudno wyobrazić sobie podróżowanie latem. Oprócz tego busy wyposażone są w wygodne fotele, przestronny bagażnik oraz system ABS. Dysponujemy pięcioma busami: dla 1-4 osób, 1-6 osób, 1-8 osób, 8-17 osób oraz 9-20 osób.

Dokąd możemy cię zabrać autokarem?

Planujesz całodzienną wycieczkę i bierzesz pod uwagę wynajem autokarów? Zakopane to miasto, wokół którego wykonujemy najwięcej kursów, jednak oferujemy również jednodniowe wycieczki do Krakowa, Oświęcimia, Wieliczki, Szczawnicy oraz na Słowację. Dowozimy do miejsc z największymi atrakcjami turystycznymi, takimi jak spływ Dunajcem (Szczawnica) czy Aquapark Tatralandia (Słowacja). Cena całodniowego wyjazdu obejmuje przejazd, postój oraz powrót i wynosi kilkaset złotych w zależności od celu. Wybierając się na całodzienną wycieczkę w kilkanaście osób, koszt wynajmu na osobę może wynieść jedynie 25 złotych!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem na wynajem autokarów lub ustaleniem dokładnej kwoty przejazdu wspólnie z naszym doradcą.

u nas zapłacisz kartą

masz pytanie? Zadzwoń.

Dane firmowe:


F.H.U "APIS" mgr Marcin Pitoń
Adres: Pardałówka 9, 34-500 Zakopane

Telefon:+48 796 803 803, +48 799 27 27 27

E-mail: zakopanetaxibus@op.pl

NIP FIRMY: 7361678922